neitsyyys

pelkääjä

Oon lähiaikoina ruvennu ajattelemaan neitsyyden menetystä ja miettiny miltä se tuntuu. Kuuleman mukaan sattuu iha saatanasti?????::D
Mua pelottaa neitsyyden menetykses vaan sen kalvon puhkeaminen. Vuotaa sen jälkee vissii aika paljo?:o lukiin netistä et jotkut on puhkassu ite sen. Onkse oikeesti mahollista? Jos on nii joku kokenu kertoo mulle ? ::)

9

300

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • itsekkin pelkäsin

      Kalvoa ei oikeastaan puhkausta, vaan se voi vain joko repeytyä yhtäkkiä taikka se aukko siinä voi vähitellen venyä käytössä. Tietty voi saada sen itse repeämään, kun työntää tarpeeksi paksua esinettä alapäähänsä tarpeeksi lujaa ja ei lopeta sitä vaikka kuinka sattuisi. Kannattaa enemmänkin venyttää sitä vähitellen aloittamalla ihastuksensa kanssa tai yksin sormileikkejä ja vähitellen siirtyä ohueen leluun ja siitä sitten isompaan ja pian onkin sitten valmis seksiin, missä ekä kerta ei satu niinkään. Sitä kautta ei tulisi välttämättä missään vaiheessa kipuja taikka verta.

    • miksi12345

      miten neitsyyden voi menettää tai mikä se on ja miks yleensä sen menettää kun seurustelee en nyt ymmärrä auttakaaa

      • dnfjsklg

        Se menetetään niin että työnnetään kikkeli pimppiin.


      • nuorethurjat

        Se kun työnnetään muna pilluun ja ah ah
        - Nuoret hurjat


      • Voivoiminäpäkerron
        dnfjsklg kirjoitti:

        Se menetetään niin että työnnetään kikkeli pimppiin.

        No nyt tuli väärää tietoo! Ootko kuullu seksuaalivähemmistöistä? Kaikki lesbot ja homot on neitsyitä? Siis neitsyyden menettää kun harrastaa seksiä. (Missä tahansa muodossa).


    • Niksuttaja

      Aika usein se immenkalvo on jo puhjennut itsekseenkin, jos vaikka käyttää tamponeita tai ihan voi mennä pyörälläkin ajaessa. Joillakin tulee siitä verta, joillain ei. Mä en huomannu moista ollenkaan ekalla kerralla, ainakaan mihinkään ei sattunut. Mutta tääkin on henkkohtanen juttu, sulla voi olla toisenlainen kokemus.

    • oikeestikko

      siis miotäh eli jos oon panees jotai netsyt tyttöö niin sit mun kulli on ihan veres ku otan sen pois sieltä?

    • Juuhelikkäsei

      Se on vähän henkilökohtaista sattuuko vai eikö. Itse kun olin niin saatanan tiukka ja poikaystävällä on semi iso, niin sattui kyllä oikeesti aika vittuna. Tosin tilanteeseen saattoi vaikuttaa se, että olin ihan paskajäykkänä kun pelotti niin paljon, enkä mennyt märäks sitten millään vaikka miten paljon halusin :D Seuraavalla kerralla onnistuin vähän paremmin rentoutuun ja liukkarin kanssa homma sujui ihan hyvin. Itsellä ehkä kolmannesta kerrasta eteenpäin seksi alkoi olla tosi kivaakin. Suosittelen harrastaan tyyliin suuseksiä ja sormetusta siihen ensi-alkuun, ite olin vaan typerä teini ja vinguin poikaystävää panemaan.

    • Nunneli

      Nunnat ei menettäny vielä neitsyyttä joten ei huolta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      126
      1496
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      142
      1314
    3. Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak
      Maailman menoa
      109
      794
    4. Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen

      800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja
      Sinkut
      120
      761
    5. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      62
      695
    6. 53
      671
    7. Aloitan kiertotalouden

      Aloitin tänään kiertotalouden, ei mulla nyt oikeastaan muuta MOI
      Lieksa
      37
      571
    8. Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?

      Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero
      Kotimaiset julkkisjuorut
      144
      549
    9. Kuka hukkui

      Kuka hukkui eilen kätkytniementiellä?
      Pyhäjärvi
      6
      515
    10. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      286
      509
    Aihe