Voisko joku kertoa, miten asennetaan astra g, farmariin Raid hp vapaavirtaussuodatin...??
Kiitos! =)
Kiitos! =)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mies ostaa suodattimen, eikä osaa asentaa! ...ei o helppoo! ei se nyt luulis hirveen vaikee olevan? millasestas suodattimesta on kyse? Ehkä joku kartiosuodatin?? vai minkäslainen?!
Vapaavirtaussuodattimet on kyl parhaita: omassa Astrassani teho nous 20% kiihtyvyys 0-100km/h pieneni 1.5s, bensankulutus laski 15%, öljynkulutus 50% ja downforce nousi 150% jee jee
ihme teiniräkiksii palstat täynnä. en väitä itsekään, että "vaparit" ois mitenkään in, mut jos joku nyt haluu tietoa johonki asiaan, mikä teille on päivänselvää ni samalla vaivalla ku jaksatte vinistä siellä, ni vastatkaa sille, joka tietoa tarvitsee. tai menkää sit vaikka puristaa pari finnii, jos ette pysty asiallisesti vastailee. ps. miks teinit vyöryy joka paikkaan.
Tätä olen itekki ihmetellyt. Ei ainakaan Suomi24:ssä huvita enää kysyä mitään kun aina on samanlaista kommenttia. Harmi sinänsä kun seassa saattaa olla osa porukasta aivan tosissaankin kyselemässä ja vastailemassa.