Mihin porttiin?

Osaako joku sanoa, mitä porttia käyttää noin 3-4 vuotta vanha Microsoft Sidewinder Precision Racing Wheel, ja siis ilman force feedbackia? USB? Jos ei, niin onko saatavilla jotain adaptereja, että vois käyttää usb:tä?
2250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö ko mallissa ole USB, jos ei niin siihen saa adapterin kyllä. Ja käyhän se pc:n se vanhempi , en muista nimeä mutta isompi kuin USB, ei sillä portilla ole väliä, kuhan nyt johonkin saa laitettua.

Äänestä

Luulisin että menee peliporttiin. Semmoinen löytyy ainakin vanhemmista äänikorteista. (kaksirivinen liitin, oisko parikymmentä nastaa)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vassuli kirjoitti:

Osaako joku sanoa, mitä porttia käyttää noin 3-4 vuotta vanha Microsoft Sidewinder Precision Racing Wheel, ja siis ilman force feedbackia? USB? Jos ei, niin onko saatavilla jotain adaptereja, että vois käyttää usb:tä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu