imetyspaidoista?

Mistä muualta löytyy imetyspaitoja kuin Nettiemo-kaupasta? Ja onko niitä muunlaisia kuin sellaisia missä rintamuksen kohdalta paita jakautuu kahteen osaan?

Kiitos! =)
2345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Imetyspaitoja on myös muunlaisia, ja niitä myy esim. babyidea, myös netissä. Myyjiä on paljon muitakin, koitappa esim googlella hakea hakusanalla imetyspaita.

Äänestä

Tuolla on paljon erillaisia imetyspaitoja ja ALE juuri nyt:

http://www.pehmopeput.fi

Itse innostuin ostamaan muutaman uuden paidan :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meri kirjoitti:

Mistä muualta löytyy imetyspaitoja kuin Nettiemo-kaupasta? Ja onko niitä muunlaisia kuin sellaisia missä rintamuksen kohdalta paita jakautuu kahteen osaan?

Kiitos! =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu