Kanniaisen Allu suoltaa soopaa Metropolin sivulla:

5422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikä on suuri ongelmasi Elenaa kohtaan?

Äänestä
  • Mistä päättelet, että avaajalla olisi jotain ongelmaa ketään kohtaan?

    Äänestä

  • omituinen kymysys24 kirjoitti:

    Mistä päättelet, että avaajalla olisi jotain ongelmaa ketään kohtaan?

    Homo on aloittaja...

    Äänestä

  • hahhomo kirjoitti:

    Homo on aloittaja...

    Jos aloittaja on homo, niin mitä sitten? Mikä ongelma se sinulle on?

    Äänestä

  • ihmekommentti kirjoitti:

    Jos aloittaja on homo, niin mitä sitten? Mikä ongelma se sinulle on?

    Tyhjäpää runkkari homoa, vain kiinnostaa juttusi, eli kaltaistasi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai Elenako se on? kirjoitti:

http://www.metropoli.net/viihdeuutiset/somen-silikonipommi-julkaisi-kuvan-luomuna/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu