Jäit mieleen...

En oikein voi uskoa kirjoittavani tänne... Eräs mies jäi kuitenkin pyörimään mieleeni marraskuisen tapaamisemme jälkeen... jotakin kummaa tapahtui, ilmassa sellaista säpinää, mitä ei voi oikein järjellä ymmärtää. Terkkuja siis Hankoon ja kaikkea hyvää tähän vuoteen!
1198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo mä tiedän et minussa on mystinen veto voima! Kiitos terkuista. Sulla on mies.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hankoon menee kirjoitti:

En oikein voi uskoa kirjoittavani tänne... Eräs mies jäi kuitenkin pyörimään mieleeni marraskuisen tapaamisemme jälkeen... jotakin kummaa tapahtui, ilmassa sellaista säpinää, mitä ei voi oikein järjellä ymmärtää. Terkkuja siis Hankoon ja kaikkea hyvää tähän vuoteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu