Läheks reffeille?

50v komeasti mahakas peräkammaripoika kaipaa seuraa? Kiinnstaisiko päiväkahvit?
5268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mennään vaan. Ps en oo helppo vaan varma.

Äänestä
  • Miten sinuun saa yhteyden?

    Äänestä

St 1:n papat hakee seuraa. Kuka on isotissi Ellu ?

Äänestä

Minulle sopisi Almaan keskiviikkona klo 13. Voisin tarjota kahvin ja kakkua.

Äänestä

Missä Luvialla päiväkännit? Jäähallin kahviossako(kö)?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nyt olis tarjolla kirjoitti:

50v komeasti mahakas peräkammaripoika kaipaa seuraa? Kiinnstaisiko päiväkahvit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu