Rakastan kyllä edelleen

ja oikeastaan nää tunteet oon vaan vahvistuneet
6352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Juhaa P-Pohjanmaalta, niin.

Äänestä
  • Ei ole Juha.

    Äänestä

No ketä.

Äänestä
  • olla väliä, kun vähän luulen että tunteet eivät ole molemmin puoleisia ja ei se ennenkään ole mitään hyödyttänyt, vaikka olen sen kertonut.

    Äänestä

  • Eipä sillä taida kirjoitti:

    olla väliä, kun vähän luulen että tunteet eivät ole molemmin puoleisia ja ei se ennenkään ole mitään hyödyttänyt, vaikka olen sen kertonut.

    Älä kerro tännekään sitten. Osta paperinen päiväkirja niin ei tarvitse oksentaa tänne.

    Äänestä

  • hyödyllinen neuvo kirjoitti:

    Älä kerro tännekään sitten. Osta paperinen päiväkirja niin ei tarvitse oksentaa tänne.

    helpotti kun sait tuon törkysi tänne nakata. Hävettääkö vai ootko ylpeä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ikuisesti kai kirjoitti:

ja oikeastaan nää tunteet oon vaan vahvistuneet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu