Asunnonmyyntiin apua

ei jaksa enää

Osaisiko kukaan näyttää tietä jotta saisimme talomme myytyä? Henkiset ja fyysiset voimavarat ovat jo lopussa. En kohta enää tiedä mitä teen.

Kiitos

2

51

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Teillä on ollut paljon mentyksiä niin rahallisesti kuin henkisesti tämän asunnon suhteen.Tämän vuoden puollella saatte myytyä tämän asunnon keväseen se kyllä menee.Huolia sinulla näyttää olevan miehen suhteen jokin sairaus tässä näkyy ja itekyyttä raha asioiten suhteen.Zonette

    • ei jaksa enää

      Kaunis kiitos sinulle Zonette222 käyttämästäsi energiasta. Todellakin tämän asunnon aikana on tapahtunut niin paljon, on ollut miehen kiinni jäänti pettämisestä, yt-neuvotteluita työpaikoilla sekä työpaikan vaihdosta. Oma terveyteni alkoi reistaamaan sydämestä viime vuoden loppupuolella, liekkö stressistä lähtöisin. Sitä hoidettiin ja sain sairaalasta apua, tämä varmaan tuo sairaus minkä näit. Itsekkyyttä rahojen suhteen on joo ollut molemmin puolin koko tämän huonon ajan mikä meitä on piinannut. Olemme lähdössä eri osoitteisiin koska kaiken tämän hullunmyllyn aikana suhde on miltei kokonaan kuollut. Luottamus mieheen meni pettämisjutussa pari vuotta sitten. Olisipa niin ihanaa että talo menisi ja saataisiin uusi alku omaan elämään jolloin varmaan parantuminenkin alkaisi.

      Kiitos sinulle ja energiaa ja voimaa elämääsi Zonette

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      176
      11185
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      54
      5328
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2555
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      37
      2256
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1771
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      43
      1675
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1310
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      36
      1265
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1076
    10. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      105
      1001
    Aihe