Luontaistuote hermostuneisuuteen

Onko kokemuksia että auttaako jokin luontaistuote hermostuneisuuteen/jännittyneisyyteen? Lähinnä sosiaalisiin tilanteisiin kaipaisin pientä "lievennystä" jännittyneisyyteen. Onko kokemuksia esim. kärsimyskukkauutteesta/kauravalmisteista tai Antistress -merkkisestä lääkkeestä?
31096
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käytän Relaxor fortea joskus kun oikein jännittää se vie jännitykseltä kärjen. Sisältää kärsimyskukkauutetta.

Äänestä
  • Antistress kyllä rentouttaa, kannattaa ostaa vahvaa antistressiä...

    Äänestä

Aloitus on vuodelta 2004;))))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuomo kirjoitti:

Onko kokemuksia että auttaako jokin luontaistuote hermostuneisuuteen/jännittyneisyyteen? Lähinnä sosiaalisiin tilanteisiin kaipaisin pientä "lievennystä" jännittyneisyyteen. Onko kokemuksia esim. kärsimyskukkauutteesta/kauravalmisteista tai Antistress -merkkisestä lääkkeestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu