Ihana päästä taas "touhuaan" uuden nopean yhdynnän merkeissä vaikka oma emäntä ei vissiin pitäis toiminnastani mut eihän sen tarvi tietää. (pikkujoulun tarkoitus).
syödään ja ..
3
1016
Vastaukset
- Pena
Sinulla, hyvä Töpsy, on arvot hieman hukassa! Pikkujoulun tarkoitus ei todellakaan ole vieraissa käynti! Jospa tänä pikkujouluna kokeilisit jotakin uutta: Älä käy vieraissa! Voisithan tällä kertaa yrittää piristää seksielämääsi emännän kanssa. Kokeilkaa jotain uutta yhdessä! Näin kenellekään ei tule paha mieli!
- Mies.
Juu. jätäppä tänävuonna pikujoulut vähemmälle. Tuu kesken kekereitä Kotiin kokeilemaan jotain uuta ja jänää emännän kenssa. Riisu se ilkosilleen ja köytä kunnolla kiini sängyn päätyihin. Ridet levälään teutysti. Sittenn mene aukaisemaan ulkoovi ja kutsu työkaverisi pikkujouluita sisään. Pankaa porukalla railakaasti muijaa. Saa kerränkin kunnolla parua ja yhtaikaa joka reikään.
- tuija
Mies. kirjoitti:
Juu. jätäppä tänävuonna pikujoulut vähemmälle. Tuu kesken kekereitä Kotiin kokeilemaan jotain uuta ja jänää emännän kenssa. Riisu se ilkosilleen ja köytä kunnolla kiini sängyn päätyihin. Ridet levälään teutysti. Sittenn mene aukaisemaan ulkoovi ja kutsu työkaverisi pikkujouluita sisään. Pankaa porukalla railakaasti muijaa. Saa kerränkin kunnolla parua ja yhtaikaa joka reikään.
Näin ajattelee sairas mieli!
En haluaisi törmätä sinuun missään, varsinkaan pimeällä kujalla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työttömyys on kasvussa - Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa
Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa. Työttömyys on kuitenkin kasvussa. Mitä itse aja4683577Ruumis kanavassa
Mikä juttu eilen ollut poliisit palokunta ambulanssi ja ruumis auto sillalla. Tekikö itsemurhan232078Mikä piirre on kasvoissa tärkein?
Mikä piirre on kasvoissa tärkein kun valitset seuraa itsellesi?1391987- 1071558
Suurimman myrskyilyn jälkeen
vakiintuu tyynenpi tunne. Entistä vakaampi, entistä varmempi. Aina vaikealla hetkellä auttaa, kun ajattelen sinua. Minul481470Tojotamies törttöili taas auton eteen
Ja taas joku Tojotapappa vähät välitti liikennesäännöistä ja kääntyi viitostietä ajaneen auton eteen tänään, tällä kerta361264Mikä häpeä Haapaveden kaupungille
Avin huomautuksen mukaa hoitoyksikkö on ollut monin osin lainvastainen. Huomautettavaa on monista asioista. Miten Haa661236En sano tätä pahalla
Mutta olihan meillä aika reippaasti ikäeroa ja aivan erilaiset elämäntilanteetkin. En vaan jotenkin tajunnut sitä aiemm841205Ei mitään menetettävää
Arvostin ja kunnioitin sun tunteita. Menit nyt liian pitkälle. Mulla ei ole enää mitään menetettävää ja sä tulet sen huo1631165Tiedättekö miksi mies on olemassa?
Lisääntymistä varten. Ei mitään muuta hyötyä. Jos nainen voisi lisääntyä ilman miestä, luuletteko miehet että naiset tar2091000