Niina

Olit surkee pano. Lahnana lähetyssaarnaajas.. BLÄÄH.
21258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Ja kuiteski on ikävä kun tänne ikävä-palstalle kirjoittelet :D.

Äänestä

ainakaan minulle. Ei olla nimittäin pantu. Että nyt tais mennä provoilut täysin mönkään ;D

Äänestä

Olin kännissä. Ite et uskalla uusintaa ottaa.

Äänestä

Noh, aina ei saa mitä haluaa, vaikka kuinka itse haluais.

Äänestä

Mitään en oo sulle antanu.

Äänestä

takaa päin älä valehtele,,

Äänestä
  • Herraij jestas mies! Vähän eestä ja takkaa. Oikee pienellä kyrvälläs.

    Äänestä

Pantiix me. Oisit sanonu. En huomannu! sorisori

Äänestä

Niina voi olla myös miehen nimi länsiafrikassa.

Äänestä

Jos ny naisen nökökentäst kattos tota aloittajan muhinointii, niin kirjoittamisest päätelleen, analyysi o se et aloittaja oottaa et nainen vaan liikkua, ite ei osaa olla kun ottajan roolia. Ei sen sen Niinan syy oo, se ei vaan ehkä syttynyt susta. Ehkä se makas lahnana et menis äkkii ohi.

Äänestä

älä viitti vesipäätä härnätä, tietäähän se ittekkin ettei kelvannut.

Äänestä
  • En mä ny kettään haukkua kuitenkaan vesipääksi. Tää oli ihan rehellinen näkökuluma tuohon, ilmeisesti olokin tarkotettu kommentoitavaks. Jos tuo härnääntyy, niin on sil sd it herkkä hipiä.

    Äänestä

Makasin lahnana koska sun hengitys haisi niin pahalta!
Ja hei! Sun kikkeliin oli jääny vähän vessapaperia! :Ddd
Turha oottaa enää ikinä soittoa multa. :d

Äänestä
  • Siin sit näkköö, kerran laitoin itekin silmät kiinni ja toivosin kovast et oisin haisut edes hapansulakalle, niin epämiellyttävä oli se miäs. Siit on ny aikaa. Seksi oo ilonen asia ja kahren kauppa, näi se oo.

    Naisen kantsii aina olla lahna jos mies on itsekäs pashka!

    Äänestä

Sori, mut meni jotenkin vaan fiilikset siinä vaiheessa, kun sä laitoit sänkyyn niitä muovilakanoita ja pyysit saada olla mun aikuinen vauvani. Jotenkin mä vaan jäädyin. Vika lerpahtamiseesi tietty ei ollut sinussa vaan minussa.

Äänestä
  • Jestas, kyl siin ois männy halut kellä tahans.

    Äänestä

Pakko tunnustaa.
Olin usein haaveillut susta ja siitä hetkestä kun työntyisit sisälleni. Mutta sitten kun se tapahtui irl niin en ollut ees varma olitko jo sisällä!!! :D
Jäädyin koska järkytyin. Kai se vaan oli liian lyhyt muna. :D sorisori.

Äänestä

sun kannattaisi vetää vittttu houreisen pääsi yli ja tukehtua siihen!

Luotsi= räkänokka joka yrityksen johdon siunauksella tekee kaikkensa sivujen sotkemiseksi.

Äänestä

Mtä vikaa on lähetyssaarnajassa?
Paras asento

Äänestä

Hirveen helpottavaa tässä kaikessa on se, että en ole ollut pano. KENELLEKÄÄN kohta kahteen ja puoleen vuoteen! Mut joo, sitä ennen olin varmasti panona ihan helvetin surkea! Ei kyl kaduta se yhtään :D

Äänestä
  • Tuli tässä mieleen, että onko tuollaisen selibaattijakson jälkeen palautunut käytännössä neitsyeksi? Tällaisenkin teorian oon joskus kuullut... :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


homma lässähti kirjoitti:

Olit surkee pano. Lahnana lähetyssaarnaajas.. BLÄÄH.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu