Häiriö

Apuva?

Auttaako erektiö häiriöön penis renkaat ja millasia kantsii ostaa t.40 mies

4

210

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kokeile liikkeessä

      Useimmiten niistä on jotain apua, riippuu tietysti siitä, että mikä sen ongelman taustalla sattuu olemaan. Älä osta ainakaan mitään liian pieniä "värikkäitä rinkuloita", vaan satsaa mieluummin sopivaan perusrenkaaseen, usein mustia.. ja sen renkaan pitäisi olla tarpeeksi venyvä, että sen saa paikalleen ja pois, mutta että puristaa kuitenkin riittävästi.

    • hra narunen

      Korvikekin auttaa. Vaimon kivesteni ja siittimeni ympärille sopivaan tiukkuuteen sitoma ohuehko naru ajaa saman asian tehokkaasti.

      Nyöritys siten, että "päästöputki" jää vapaaksi.

    • 9+20

      Varoituksen sana: Penisrenkaiden käyttö voi pahentaa erektio-ongelmia. Parempi on pientenkin ongelmien ilmetessä pyytää lääkäriltä viagran rinnakkaisvalmisteresepti. Oikein naurattaa miten turhaan häpeilin lääkärille menoa kun nyt lääkkeen avulla erektio on kaikissa tilanteissa 100% varma.

    • eturauhanen

      Voisitko selventää miten erektiosi on heikko?
      Ongelmaan voisi liittyä mieshormoonit, eturauhas ongelmat, verenkierto ongelmat..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      239
      2729
    2. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      101
      1144
    3. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      122
      1098
    4. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      1005
    5. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      1002
    6. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      917
    7. Mitä toivoisit

      Välillämme vai toivoisitko mitään näiden vuosien jälkeen?
      Ikävä
      63
      851
    8. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      41
      837
    9. Perussuomalaisten kansanedustajalta erittäin raju puheenvuoro eduskunnassa massamaahanmuuttoa vastaa

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000012019924.html Hyvä, että perussuomalaiset tuo Suomen kansalle tätä vihervasemmisto
      Maailman menoa
      238
      825
    10. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      129
      814
    Aihe