Mart Helme sen sanoi

Viro on banaanitasavalta joka on riippuvainen ulkopuolisesta tuesta. Ilveksellä mahtoi verenpaine nousta kovemmin kuin Krugmanin sivallettua luuseria pari vuotta sitten.
2190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Täyttä paskaahan koko Viro on rottien perillisiä "ryssä" veri virtaa voimakkaana tuommoset paskahousut eivät pysty edes itseään puolustamaan.Onhan nähty mitä mulkkuja ne on täällä liikkuessaankin pysyisivät vain poissa en ymmärrä mitä itua ja järkeä tuommoiseen paska maahn on edes matkustaa.No samanmieliset kuivelothan ne siellä kulkee eivätkä näe totuutta voi he***tti.Ja sitten vielä liki sukulaisina noita rottia pidetään on tyhmyys huipussaan.

Äänestä

kierompaa sakkia kuin virolaiset on maapallolta turha etsiä. leikkivät "veljeskansaa" käyttäåvät härskisti hyväkseen ja pöllivät suomesta kaiken, mitä ei ole pultattu kiinni.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


fruit company kirjoitti:

Viro on banaanitasavalta joka on riippuvainen ulkopuolisesta tuesta. Ilveksellä mahtoi verenpaine nousta kovemmin kuin Krugmanin sivallettua luuseria pari vuotta sitten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu