Olen liian kaunis nainen

rankkaa olla kaunis

Ei oo mun syy, mä vaan oon ollut aina hoikka ja todella kunis ihminen. Kaupsaa ihmiset luulevat että olen maailman tähti, suuri malli, miehet ovat aivan lääpällään ja pyytelevät nimmareita.
Mun mies on onnekas kun löysi minut jo 20 v sitten, enkä aio sitä jättää, luulen vaan että monet miehet haluisi tuntea minut että voisi sanoa että heillä on maailman kaunein nainen.. mua ei kiinnosta vaan elän omaa elääni, ja annan pi paut nimmarikalastajille.
On vaan rankkaa olla huomionkeskipisteenä aina, jatkuvaa valokuvasuta ihan missä tahansa, puhelin on tukossa ja kirjeitä tulee niin että meillä on kolme postilaatikkoa.

Onneksi mies ei ole mustis, koska tietää että monet haluu vaan leukia minulla, eikä oo tosissaan.

6

124

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vittumitäpaskaa

      Voi saatana mitähän vittua tämäki nyt taas on?? Joku omahyvänen itsekäsnarsisti ämmä taas leuhkii täälä. Voi jumalauta

    • "Söpöläinen"

      No "kuka sen kissan hännän nostaisi ellei kissa itse"?

      Hiljaisiksi, kilteiksi ja nöyriksi koulitut ja kasvatetut eivät vain tahdo millään kestää sitä, että joku tietää itse ja uskaltaa sanoa sen ääneenkin. Itsensä kehuminen on jotenkin hirveän noloa vaikka oikeasti on paljon nolompaa, ettei osaa ottaa vastaan kehuja silloin kun niitä tulee. Aiheesta tai aiheetta, se on taas kehujan pääkipu.

    • 13+17

      Ja tästä piti oikein keskusteluki tehdä? En ymmärrä miksi.

      • "1111"

        Lissu siellä kännipäissään uhoaa. Ei olisi tarvinnut kommentoida.


    • Vai mitä ihmettä ?

      Aloitukseen ei ehkä olisi kannattanut sanoa mitään, mutta ihan pakko oli ensimmäisen vastauskommentin takia aukaista päänsä. Jos joku ei kestä sitä, että toinen kehuu itseään, niin kummalla on enemmän keltaista nestettä korvain väliss'? Onko itsensä kehuminen vähän sama kuin haukkuisi toista / muita?

    • lissu avohoidossa

      Hahaaa, ei sul mittään miestä ole senhän naikkoset vei jo 10 vuotta sitten, olet sairas vanha, katkera ja ruma akka.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      331
      7179
    2. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      71
      4388
    3. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      208
      3175
    4. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      2987
    5. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      74
      1952
    6. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      153
      1826
    7. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      216
      1773
    8. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      166
      1587
    9. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      120
      1548
    10. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      89
      1448
    Aihe