Penkkariasunne?

Onko teillä mitään teemaa tms?

Oletteko päättäneet miksi pukeudutte?

Itse ajattelin olla nazgûl lotrista, witch king jos jaksan tehdä maskin.
161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meillä on tytöillä teemana 80-luku, ja pojilla se sama vanha armeija. Itse olen ainakin sitä mieltä että tuo 80-luvun kaikille tytöille yhteinen teema on paljon parempi kuin se, että kaikki olis jotain pornopoliiseja tms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


6543745 kirjoitti:

Onko teillä mitään teemaa tms?

Oletteko päättäneet miksi pukeudutte?

Itse ajattelin olla nazgûl lotrista, witch king jos jaksan tehdä maskin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu