Sampolassa keklua

3311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Haiiiiiiii oliko hevosmiehiä vai kenties piripäitä asialla?

Äänestä
  • Ei varmaan ollu mustalaisia eikä piripäitä kun ketjua ei ole jatkettu! Kyllä olis täynnä törkyä

    Äänestä

  • 2+6 kirjoitti:

    Ei varmaan ollu mustalaisia eikä piripäitä kun ketjua ei ole jatkettu! Kyllä olis täynnä törkyä

    Piripää-Einstein puukotti Piri-Elvistä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Mies sairaalaan kirjoitti:

http://www.satakunnankansa.fi/Satakunta/1194952127505/artikkeli/miesta puukotettiin sampolassa vammat vakavat.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu