joo joo!!!!!

tein varmaan virheitä. kun susta ei ota mitään selvää. en ole täydellinen supermies, vaikka luulet niin.
6225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Et tehnyt virheitä etkä sinä täydellinen supermies ole mutta aivan mahtava tyyppi ikävä jäi laita viestii

Äänestä

Joo joo teit virheitä. Kaikki tekee, so what. Kysymys kuuluukin, mitä aiot tehdä niiden virheiden korjaamisen eteen? Painaa villasella ja olettaa että toinenkin tekee sen taas? Sen jos teet niin voit uskoa, että siinä vaiheessa sinä saat vuorostasi siirtyä unholaan minun elämästä. Kukaan ei ole täydellinen supermies, et tosiaan myöskään sinä.

Äänestä
  • Mutta kaikesta huolimatta, kiintymys sinuun on suurempi kuin arvaatkaan

    Äänestä

Ei haittaa pienet virheet, ne vain vahvistaa meidän rakkautta

Äänestä

ensimmäisen kiven se joka virheetön on.
Saas nähdä olenko hengetön kivityksen vuoksi, vai eikö lennä yhtään kiveä.

Äänestä

Kysy suoraan niin ottaa selvää ;)
Ja tiedän myöskin että kukaan ei ole täydellinen, joten annan virheesi anteeksi :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.............. kirjoitti:

tein varmaan virheitä. kun susta ei ota mitään selvää. en ole täydellinen supermies, vaikka luulet niin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu