Tuntijani

lentotähti

Mitä näkisit tuntijani terveyteeni, ja yleensä elämääni? Vanhempi naishenkilö olen, ja kovasti toivoisin vielä mukavia hetkiä elämääni.

Kaunista alkanutta vuotta teille.

3

90

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lentotähti

      Nostanpa tätä jos Tuntijani kävisi katselemassa.

    • Hei

      terveyteen ei näkijällä ole lupaa ottaa kantaa, niin se vain on.
      olet ollut huolissasi itsestäsi ja aina olet jaksanut pitää pään pystyssä kaikesta huolimatta. olet sisältä vahva ihminen.
      sinulle on tarjottu tai tuotu sellaista luettavaa, mikä tekee hyvää. jatka vain lukemista ja löydä siitä omat mieleisesi viittaukset. näen pienen matkan mikä on tulollaan ja se on ihana kokemus sinulle.

      sinä olet koti-ihminen ja ovesi on auki ystäville. pidät paikat kunnossa ja nautit kotona olemisesta. vaikka sanot olevasi vanhempi ihminen ja minä en näe numeroita, aistin kuitenkin sen, että sinä teet työtä ja töitä. et lepää laakereilla vaikka olisit kuinka vanha, tarvitset itsellesi puuhaa ja se pitää sinut virkeänä.

      olet varoittanut naistuttavaasi lähtemästä muille tantereille, eikä hän ole kuunnellut sinua. tulet kuulemaan hänestä ja siitä, kuinka hyvin sinun arviointisi osui kohdalleen.
      sinun vuodenaikasi vaihtuvat mukavaan tahtiin ja aina sinulla on pilkettä silmässä, et ole pessimisti.

      t. Keskiyö

      • lentotähti

        Kiitos kiitos Tuntijani. Oli ihana tulla töihin kun sain sanoman teiltä. Kovasti olen työihminen, ja toivon nytkin että saisin erään työn takaisin, joka meinataan jakaa eri puolille. Tapahtuukohan se Tuntijani? Niin en ole pessimisti. Aina olen vähän pilke silmä kulmassa tekemässä mieskaverillekkin kepposia. Juuri tänä aamunakin, kun avaa leipänsä ruokatunilla. Mitähän sieltä leivän välistä oikeen löytyy:-)...
        Tuo ikä on varmaan numeroissa. Näöltä ominaisuuksiltani luulevat noin 15vuotta nuoremmaksi. Mukavaltahan se tuntuu. Mieskaverikin nuorempi hieman.
        Mukavaa uuden vuoden jatkoa Tuntijalleni.


    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      106
      7678
    2. 107
      5848
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      83
      5137
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      139
      4516
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      11
      3200
    6. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      55
      2937
    7. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      57
      2881
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      61
      2427
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2424
    10. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2026
    Aihe