Kauheeta, kun en saa miestä. Tykkään peppeseksistä ja vaikeeta leluilla vaan yrittää saada tyydytystä.
Vanhapiika
18
440
Vastaukset
- Mikael 30v.
Kiinostaisko 30v. Miehen seura...
- JaanaIkonenVihti
Kiinnostaa, kun annan kaikille.
- kiinnostaako1
Anna muullekin
- Mikael 30v.
Ota yhteyttä 0468948548
Haluatko 29v komea mies ja iso kyr...?
- JaanaIkonenVihti
Tottakai.
Lähetä viesti mun sähköpostiin jos haluat nähdä? [email protected]
- ....
Työntäkää löylykauha perseeseen
- psyko23
Vieläkö kiinnostaa, jos haluat voisimme kenties. ...
- pyyttyy
... työntää löylykauhan perseeseen.
- IsoJäbä
Ota yhteyttä nuoreen,komeaan ja iso varusteiseen mieheen joka olisi kiinostunut asiasta! ( mikäli vielä on kiinnostusta )
[email protected]- homo123
uuh iso kyrpä... uuh runk runk runk
- naineen
Kannattaa varmaan kattoo sinne peiliin, vastaus voi löytyä sieltä.Kyllä normaali nainen aina miestä saa kun haluaa.Tää ainakin mun kokemus.
- maukasta
Ymmärrän halu, olen tavannut kiihkeän naisen, joka oli salaa halunnut peppuseksiä ja kanssani se vahingossa onnistui. Luiskahti ulos ja vahingossa väärään reikään, jolloin hän hätäisesti sanoi , älä vaan ota pois. Tämän jälkeen ei ole kuin peppuseksiä harrastettu. Haluaisin auttaa sinua.
Sun pitää varmaan alkaa kelpuuttamaan seurakses mies kuin mies. Oon ihan varma, että meissä miehissä löytyy vaikka kuinka paljon sellaisia, jotka on valmiit naimaan sua ihan miten ite haluut ja annat!!
- kokeillaanko1
Joo mukta saat laita yheystiedot
- jaua
yhteys [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja14714448Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va446052Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant226027SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1685640Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124427HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.624269Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot233934"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1083702Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan293617Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan692703