Naiset pitävät homopornosta

http://m.iltalehti.fi/pinnalla/2015010818987612_iq.shtml

Mitä mieltä olette? Onko outoa että nainen haluaa katsella kahta miestä yhdessä kuin miestä ja naista?
Minäkin pidän juuri homopornosta. En ikinä katso heteropornoa.
4188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllähän hetskumiehetkin katsovat mielellään lesbopornoa :)
Kait siinä saa kaksi yhden hinnalla, kun on se sukupuoli poissa, joka ei kiinnosta?

Äänestä

Joskus oli jossain joku haastattelu jossa naiset valittivat kun heteropornossa keskityään enemmän naisosapuoleen ja mies vaan jyystää näinhän ei kaikissa videoissa tietenkään ole mutta siinä haastattelussa joku nainen sano vitsillä et pitää varmaan sitten ruveta kattoo homoopornoo jotta näkee sitä mieskomeuttakin. Että varmaan osittain tästä syystä naiset haluaa kattoa kahta miestä touhuumassa

Äänestä

Niin, tuon tutkimuksen mukaanhan naiset tykkäävät eniten lesbopornosta. Homoporno vasta toisena? Useimpien tutkimusten mukaanhan kaikki naiset ovat biseksuaaleja..

Äänestä

Ei siinä ole mitään yllättävää että naiset tykkäävät homopornosta ja miehet lesbopornosta, mitä outoa sinä siinä muka näet? Eh

Mutta se on aika jännä että naisilla lesboseksi on sijalla 1 ja miehillä homoporno vain sijalla 7

Tukee sitä ajatusta että mies on joko homo tai hetero, naiset bissejä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Heteromuija kirjoitti:

http://m.iltalehti.fi/pinnalla/2015010818987612_iq.shtml

Mitä mieltä olette? Onko outoa että nainen haluaa katsella kahta miestä yhdessä kuin miestä ja naista?
Minäkin pidän juuri homopornosta. En ikinä katso heteropornoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu