Pitäisi varmaan hankkia elämä kun tämmöiset kiinnostaa, mutta kysynpä silti tietääkö joku tästä.
Eli, luin eräältä keskustelu palstalta (varma tietolähde! =)), että tämä laulaja Anna Eriksson ja Radiosuomen Sanna Kojo seurustelisivat, tai olisivat jopa menneet kihloihin.
Onkotuo vain jotain ihme läppää, vai tietääkö joku tarkemminkin??
Eli, luin eräältä keskustelu palstalta (varma tietolähde! =)), että tämä laulaja Anna Eriksson ja Radiosuomen Sanna Kojo seurustelisivat, tai olisivat jopa menneet kihloihin.
Onkotuo vain jotain ihme läppää, vai tietääkö joku tarkemminkin??
Vastaukset 39
Vanhimmat
En usko että Anna olisi lesbo..... Sannasta en tiedä.
Luulenpa että höpö höpöä koko juttu.
En tiedä heistä mitään, mutta mielestäni jokaisella ihmisellä on oikeus yksityiselämäänsä. Niin että antakaa olla. Vai tuleeko tännekin samanlainen outtaus-kulttuuri kuin Britteihin?
Että ällöttää ne ihmiset jotka saa kiksejä toisten yksityiselämän tonkimisesta. Kertoo jotain suomalaisten osamäärästä se kuinka paljon juorulehtiä myydään.
Mulle ihan sama kuka on aviossa kenenkin kanssa, kuka on homo ja kuka hetero tai kuka petti ketä ja johtiko eroon. Evvvk!
Tarkoitus oli siis vastata aloittajalle. Meni hiukan väärään kohtaan..
No ei kai tuossa alkuperäisessä nyt mitään noin kamalaa ollut! Minäkin olen kuullut jo aiemmin näitä huhuja, joista oli puhe.
Minulle ei ole yhdentekevää kenenkään pettäminen, pyrin käräyttämään kaikki petturit ja näin parannanainakin vähän tätä maailmaa
kyllä minua ainakin kiinnostaa! mitenköhän asia on?
niin, onnea aivan hirveän paljon! Kojon sanna on löytänyt oikean helmen!! en kyl tiedä voisko tässä olla perää..
Ei kai ny sentäs! Mä tykkään siitä laulajasta tosi paljon ja jos se o viel lepakko ni oksat pois ! :D
sen tiedän ammattini kautta että molemmat naiset ovat, tai sanna on lesbo ja anna ainakin vielä bi. sitä en vahvista ovatko he löytäneet toisensa..sehän olis vaan tosi kivaa. eikä kenenkään tarvi ottaa pulttia jos joitakin ihmisiä kiinnostaa "tonkia" asioista. miksi sitten olet täällä? viatonta keskustelua ihmisten kanssa.
sulla neitinen ole jonkunlainen vaitiolovelvollisuus työssäsi / ammatissasi? Vai selvännäkijäkö olet? =)
Anna Erikssonilla on joitakin hyviä biisejä mm. "Oot voimani mun". Se on mielestäni paras. Toivottavasti tulee lisää samantapaista musiikkia.
"...Oot voimani mun
kun jään syliin sun
voin siirtää mä vuoret paikoiltaan
niin vahva mä oon
sun kainaloos vain jos jäädä saan
Oot voimani mun
ja tahtoosi sun
mä taivun ja teen sen milloin vaan
niin vahva mä oon
kun syliisi sun taas jäädä saan..."
No voitte olla varmoja, että Anna E on meikäläisiä.
Se on hienoa se. Hänelle voimia olla oma itsensä kun kaiken maailman toimittajat kyselevät häneltä miehistä jatkuvasta.
Ei kulkaas ole Annalla miestä - eikä tule.
Olen pari kertaa Annan (tosin jo joku aika sitten ) nähnyt täällä Helsigin homomestoissa ja kyllä mä sen katseesta näin että naisista se tykkää. Jos olisin olut vapaa, niin olisin mennyt juttelemaan. Tossa Runeberginkadullakin se tuli joku aika sitten vastaan ja katseesta/hymystä sen näkee!!!
Nimim. lepakkotutkani toimii!
vai ei ole eikä tule Annalle miestä, hah hah haaaaaaaaaaa! Kuinkas kävikään.
levymyynnin vuoksi!
Eiku oikeesti!
Miks sinä tän jaksoit kaivata esille?? :P
Eräs Lammilainen joskus taannoin kertoi tietävänsä että Heli Rantanen ja tämä Sanna Kojo olisivat kumppanit. No näinhän ne jutut liikkuu ja muuttuu jos vaikka olisivat samassa ystäväporukassa.Tai sitten on uusi rakkaus puhjennut kukkaan. no so what!
Millä keskustelupalstalla olet käynyt lukemassa jutun ? =)
Pääasia että ihminen ois onnellinen..
niikus tää annaeriksonkin, niin hyvännäköien ja hyvä laulaan..
kaikkee hyvää hänelle
Tuulesta temmattu juttu se on.
Ei niin ihana nainen voi olla vain hetero.
moi ei se aina katso minkänäköinen sinä olet voit olla ruma tai kaunis ei stä tiedä oletko lesbo bi hetero tai homo ei se näköä katso voit olla ihan mikä tahansa ja eikö niin ole kun maailma on vapaa ihminen saa olla millanen itse haluaa sitä ei kukaan määrää eikä tarvitse arvostella ketään jokainen on omanlaisensa ihminen kenenkään ei tarvitse arvostella ketään
Ketä muita julkkisnaisia on "meikeläisiä" suomessa? Kiinnostaa, ehkä omaksi rohkaisuksi..
No kato vaik subTv:n ohjelmaa Suoraa Huutoa...
Killer bändin Siiri-laulaja rekisteröi tässä taannoin suhteensa tyttöystävänsä kanssa. Tuo kannusti muakin olemaan oma itseni ja tulemaan kaapista ulos. :)
Kumpi niistä juontajista on lesbo? Vai tarkotatko jotain vierasta?
eipä siinä muuta. Mukavanoloinen tyyppi.
Eräs lehti kertoo kuvan kanssa;
– Anna oli konsertissaan sonnustautunut seksuaalivähemmistöjen suosimaan kansainväliseen tunnusmerkkiin, sateenkaarivyöhön. Moni mietti, mitä Anna oikein halusi vyöllään viestittää.
... että Annasta se oli kivannäköinen vyö :-)
Pakkoko jostain VYÖSTÄ on vetää jotain johtopäätöksiä???? Tästähän voi sitten päätellä, että taivaankansi on homo, koska se aina välillä kesäisin vilauttelee sateenkaarta;)
Anna E on tylsää Radio Nova- musaa
Luin seiskasta että taivaankansi on bisse
Ettekö tiedä sateenkaaren oikeaa merkitystä?
Surullista että niin kaunis asia on varastettu nykyiseen käyttöön.
Täyttä puppua
Asiahan ei minulle kuulu, mutta eikös Anna Erikson yhteen aikaan seurustelut Apulannan jäsenen kanssa. Ja olihan hänen häistäänkin joskus juttua lehdissä.
Eli taitaa olla sinun tietolähteesi keksinyt tarinoita omasta päästään.
Oon kuullut useammasta tuutista et 90-luvulla Anna tosiaan pörräs jonkun naisen kanssa. Ovat olleet erään homobaarin kanta-asiakkaitakin ja kyseisen baarin silloinen kyyppari on päässyt ihan livena todistamaan et ei se Anna ainakaan hetero ole.
ihan sama tuli mieleen, eli tuo että Anna seurusteli Apulannan Sipen kanssa, mutta sehän ei toki mitään tarkoita. (http://www.iltalehti.fi/viihde/200706146236269_vi.shtml)
mutta hieno nainen kuitenkin, ei siinä mitään... :) jos/ehkä bi sitten? kuten useampi meistä ihmisistä...
Seurusteleeko Anna nykyään naisen kanssa?
Mitä vittua ? Onks tän ketjun aloittaja tänään
a) lesbo
b) hetero
c) tolkuissaan ?
Meikäpoika laittaa siementä vakoon vaan,olipa alla kuka vaan.olipa lesbo tai vihervasuri,sillä ei mitään merkistystä mulle oo,kunhan vaan jalkoväli on! Siis nyt kaikki porukalla heittämään siemenet vakoon vaan,ryski ja yski siemenes vakohon vaan,hurraa hurraa ny on ladattu siementä vakohon vaan,hurraa hurraa hurraa..