YLLÄPIDOLLE: Jopas on tehty oikeen omat palstat eri lajeille. Kuitenki tkd:lla oma palsta, miksei kuulu korealaiseten lajien palstaan
korealaiset lajit
4
1857
Vastaukset
- tumppu
...niin sinulle ehkä valkenee, että näin on muillakin lajeille, olisikohan siksi, ettei tartte useamman linkin kautta niille mennä?
-T- hba
No yhtä monen linkin takaa keskustelut löytyisivät, jos taekwondosta kirjoteltaisiin suoraan "Korealaisiin lajeihin".
Nyt on turhaan ja järjettömillä perusteilla pilkottu ja ripoteltu keskustelupalstoja moneen osaan. - flammee
hba kirjoitti:
No yhtä monen linkin takaa keskustelut löytyisivät, jos taekwondosta kirjoteltaisiin suoraan "Korealaisiin lajeihin".
Nyt on turhaan ja järjettömillä perusteilla pilkottu ja ripoteltu keskustelupalstoja moneen osaan.Vähän turhaa tuo pilkkominen minunkin mielestäni oli, mutta kyllähän tuo keskustelu näyttäisi ehkä vähän lisääntyneen joten ei kai se ihan turhaa ollut. Ja ei nuo perustelut ihan turhia ja järjettömiä olleet; isoimmille lajeille on omat ryhmänsä ja sitten pienempiä lajeja varten on nuo alkuperämaakohtaiset ryhmät. Ei tässä oikeastaan näin yhtäkkiä tule mieleen kuin vapaaottelu ja hanmoodo joille voisi vielä periaatteessa olla oma ryhmänsä.
- tumppu
hba kirjoitti:
No yhtä monen linkin takaa keskustelut löytyisivät, jos taekwondosta kirjoteltaisiin suoraan "Korealaisiin lajeihin".
Nyt on turhaan ja järjettömillä perusteilla pilkottu ja ripoteltu keskustelupalstoja moneen osaan...yksi linkki vähintään enemmän. Tässä esimerkki, jossa saa klikkailla riittävästi:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=108&subcat=790
Eli pahimmillaan kolme linkkiä, jotta pääsee edes haluamaansa pääkategoriaan, onneksi noille on myös suorat linkit.
Tuosta viimesestä olen muutoin samaa mieltä kanssasi.
-T
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1452368
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1521603Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1311588- 641277
Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1451277The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121144Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall2431043- 156936
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht58859Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20849