Mistä 17" vanteet kesäksi?

Onko mitään hyviä (=halpoja) paikkoja tiedossa? Jotain sisäpiirin tietoa tms. Tarviisin NG900 17" alut kesäksi edullisesti. Vissiin paras hakea Ruotsin puolelta varsinkin jos haluan alkuperäiset Saab-vanteet?!
2497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voisin myydä omat '01 Aeron vanteet ja renkaat, jos kiinnostaa ja päästään hinnasta yksmielisyyteen. Renkailla ajettu viime kesä.
Oon itse ajatellut kesäksi 18"
0505435180

Äänestä
  • Kyseessä on ilmeisesti se sellainen kolmipuolainen malli, jossa kolmionmuotoiset reiät puolissa? Minkähänlaisista summista puhutaan? Speedparts myi vastaavaa pakettia Michelinin kumeilla viime kesänä n 5000 fim.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Turbo-T kirjoitti:

Onko mitään hyviä (=halpoja) paikkoja tiedossa? Jotain sisäpiirin tietoa tms. Tarviisin NG900 17" alut kesäksi edullisesti. Vissiin paras hakea Ruotsin puolelta varsinkin jos haluan alkuperäiset Saab-vanteet?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu