Tunnistan sinut. Olen verrannut tekstejäsi.. No, en paljasta enempää mihin, mutta yksi pieni kirjoitusvirhe toistuu.. Älä korjaa sitä, koska en muuten tunnistaisi sinua täällä. Rakastan sinua valtavan paljon. Todella. Ajattelen sinua, kenties koko ajan.
#miehelle palstalla
#nainen.
29292
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Kirjoitusvirhe?
Et sinä ketään täällä tunnista, monet ihmiset tekevät samoja kirjoitus yms. virheitä koko ajan.
En itse kirjoittele näille palstoile, mutta sattui silmään.
On toinenkin tunniste: teksti soljuu tiettyyn tahtiin. Olen lukenut hyvin hyvin paljon ja kirjoitustyyli on sellainen mikä kiinnostaa, koska ihminen kertoo paljon korjoitustyylillään itsestään. Siksi luen liki aina myös alkuperäiset tekstit ( ulkomaalaiset kirjat ) käännetty teksti kertoo kääntäjästä...niin. Ei tarvi kommentoida, koska tiedän mikä olen. No, outona yleensä pidetään monella elämän osa-alueella.
Ei muuta minulla tänne. Toivon hänelle menestyksekästä lauantaita. Nero menee nyt pois.
juu kaikki sanoo samaa en itse kirjoita mutta niin vaan sinä ku muutkin siinä kirjottaa !!
Paul Coelho kirjoittelee täällä sulle?
Onko hulluja pakko yllyttää? "Nero" lähti jo....
Voit olla oikeassa, että väärä kohta huumorille.
Tuo eka vielä meni jotenkin läpi, mutta että "teksti soljuu tiettyyn tahtiin" ei mene enää...
Se että olet lukenut hyvin hyvin paljon ei kerro juuri kyllä yhtään mitään.
Tätä on testattu joskus eräällä foorumilla jossa ihmiset käyttivät toisten nimimerkkejä jonkin aikaa ja piti selvittää että kuka on kukin jne.
Pari poikkeusta lukuunottamatta niin ei saanut yhtään selvää kuka on kuka.
Tiedät mikä olet ja tätä ei tarvitse kommentoida?
Miten se liittyy siihen mitä sinä olet?
Olet suoranainen nero ja joku poikkeustapaus joka osaa täältä keksiä että "tuo on se mies kun sillä on tuo kirjoitustahti ja tuo yks virhe minkä se tekee".
En kirjoita tälle nimenomaiselle palstalle.
Viestin ekat rivit näkyvät tuolla muualla ja kommentoin asiaa koska on todella hullua luulla että joku tunnistaa jonkun täältä kirjoitustyylin jne. perusteella.
Kiva, kun jotkut aina silloin tällöin jää kiinni. Keskityt liikaa muihin, vaikka itseesi sinun tulisi keskittyä. Mysteeri. Se olen. Ja paljon enemmän. Kätken tietoni sydämeeni. Pidän suuni kiinni täällä oikeassa elämässä, palstalla saan mellastaa, kun kaikki pitää juttujani kummallisina. Hän (tämä kaipaamani mies) on häkellyttävän ihana. Suukoteltava ja muutakin...Ja kyllä hän minua kiikaroi irl:ssä. Niinkuin kaunista saattaakin kuka tahansa mies katsella. Hyvää yötä! Uskokaa ihmeisiin ja kummallisuuksiin. Se kannattaa. ;)
ma rastan sua kiku
t:ahmed
Miten joku jaksaakin ? No varmaan rakkaudesta tekee kaikkea :)
Onnea ja rakkautta tiellesi.
Olan taputus myös :)
moni kirjottaa yhdys sanat erikseen kuten mäkin usein
täälläkin on monta sellasta
mikäs muu virhe se vois olla
Se mies on varattu mulle. Sormet eroon siitä ap. :D
Tiedän mikä se on. Olen saanut sen tehdessäni viboja jo pidemmän aikaa.
Aika monta lukihäiriöistä tällä palstalla.
Sinä siis olet täällä? Hmmmm..... :-)
Onneksi oli pieni virhe. Suuret virheet onkin hankalampi korjata. Mitä se virhe koski ?
kirjoittiko hän että ei, vaikka piti kirjoittaa kyllä ? Aikamoinen virhe.
Oletko pettynyt? Itseesi?
Mä teen kirjoitusvirheitä jotka on ihan pönttöjä, ja olen nainen. Muuten teksti soljuu kyllä.
Nyt teen esitystä töihin liittyen, ja huomaan tekeväni powerpointiin ihan samanlaisia kirjoitusvirheitä kuin tänne.
minulle irl. kiroittele, jos kerran olet täällä minua tunnistanut. Ei mene hetkeäkään etten sinua miettisi. Kuitenkin sellaisen käsityksen sinun viimeisestä viestistäsi sain, että sinun välit olisivat sinun puolelta minua kohtaan viilentyneet. Ap.lle ja jos tämä minulle oli.
Sinä jätit sitten vastaamatta siihen viestiin...niinkö? Luulin, että se oli toisinpäin. Sinua ei kiinnostanut vastata.
sittenkään ap:lta minulle, koska laitoin viimeiseen viestiin, että ajattelinpa itsekkäästi, jonka jälkeen seurasi kylmä hiljaisuus. Ymmärtäähän ihminen vähemmästäkin.
En ole tuo edellinen kirjoittaja.
T: #nainen (aloittaja)
Vai niin olet verrannut :) Et paljasta? Vaikka kertoisitkin miksi korjaisin, eli miksi käyn silloin tällöin täällä. Mieti sitä hetkinen... :)
Minulla on näkö-, kuulo-, haju-, tuntomuisti. Ja jotain muuta, mitä monella ei ole. No, koska niin minut tunnistit...kerro minkälaiset silmät ja hiukset minulla on? Ja minkävärinen auto? Kiusaan..en.
Taidat hieman kiusata. No en vaivu kuitenkaan synkkyyteen :)
Silmät on sellaiset joihin ei voi kuin uppoutua, ne lukitsevat katseeni silmiisi. Mitään en kuule tai nää kuin silmäsi.
Ja se auton väri, hmm...menettelee ;)
Ai ne hiukset. Sellaiset joita mielellään sivelisi ja pöyhisi.
Hyvin osasit.......Missä yhteydessä haluaisit hiuksiani pöyhiä, tai sivellä?
Palstalla taitaa olla imitaattori,, matkijalintu
Täällä oikeasti on.