Miten saan pari vuotta vanhan Samsungin 37 # TV:n toimimaaan Genen kanssayhdessä? Nyt ei onnistu. Kapula on vähän onneton tai en taida sitä!
Keijo Hämäläinen
Samsung
4
102
Vastaukset
- ei apua ennen kuin
Laitteiden merkit ja tarkat mallit? Millä kaapeleilla kytketty ja mihin liittimiin? Mitä testattu? Onko käyttöohjeet olemassa ja luettu ja ymmärretty? Onko se Bose kotiteatteri? Mikä kapula?
- jatkoktsym vielä
Ja mitä liitäntöjä on tv:ssäsi ja kotiteatterivahvistimessasi? Gene?
Genen pienet kaiutttimiet ja pienin subi. En löydä kohtaa kapulasta, josta TV:n oman äänen saa pois. Jotta voisi kuunnella Genelecien kautta.
- iurejheugiladg
Tarkoitatko siis Samsungin kapulaa? Paina VOLUME DOWN tai MUTE.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä372929- 622304
- 1732285
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?331988- 141340
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411336Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221333- 101214
- 111194
- 221191