sekä naisena että miehenä
Kirjoitan täällä viestejä itselleni
erä(s)nainen
12109
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Niin minäkin. Vastailen niihin ihan itse, olen minä ja työpaikan kuuma Annikki, joka ei ole noteerannut minua vielä.
saara saara miksi naurat ??
Satu meni saunaan, pisti laukun naulaan. Setä tuli saunasta, otti laukun naulasta.
Minä en. Kirjoitan palstalle, en muille.
"Hän oli poika nimeltä Päivi, eikä tiennyt onko Romeo vai Julia..."
Ehkä joku leikkii häntä? Se onkin hassu leikki.
Kun leikkijä ei tiedä että leikittävä tietää, niin tilanne on mitä häiriintynein. Sama toisinkin päin. Motiivia en arvaile.
Käyttäkää järkeänne, jos sitä on. Eikai kukaan itselleen kirjoittele?
Usko jo, minä leikin itse Annikkia, eikä tarvitse arvailla kuka muu häntä täällä leikkii, minulle kirjoittelemassa. Käytä itse järkeä.
Minulle oma työpaikan Annikkini kirjoittelee täällä kauniita runoja, himokkaita viestejä ja välillä on mustasukkainenkin minusta, kun olen niin komea. Silloin vastaan hänelle yleensä, älä kultaseni ole mustasukkainen, himoitsen vain sinua. Ja siihen Annikkini yleensä vastaa, aivan rakkaani, mutta kun olet niin atleettinen ja urhea, että muut naiset yrittävät sinua vokotella täällä ja sinä kuulut vain minulle, sitten sovimme harrastavamme sovintoseksiä seuraavana päivänä työpaikalla.
Annikin kanssa yhdessä unelmoidaan ja kaipaillaan täällä, joskus hän melkein on vinkannut minulle silmää töissä, mutta hän ei voi, koska on vielä varattu.
On Se Annikki kylläinnen kikkelille ku kahta mulkkua pittää vatkata. No Se jääköön salaisuudeksenne. Minulla on kaksi samannäköistä tyttö poikaa. Toisella mustatukka e tiiä mitä ne tahtoooo täältä tai yleensä miks ne meni tekee 3 pyörän väliin joka varmasti sortaa asiat aina. Tai sit niiden kiusaksi joku teki ja nyt ei itse saa naesta olleskaan. Tiiä tuota
Minun ja Annikin väliin ei pääse täällä kolmansia pyöriä, kun tiedän tarkalleen mitä se Annikki täällä puuhastelee ja kenen kanssa.
jo on sulla köyhän huvit. Henkisesti.
Kaikki runoja kirjoittelevat eivät ole Annikkeja.
taitaa todellakin päässäsi viirata jo pahemman kerran...