Ravintola villenkulma raiskaja?

Onko totta että ravintola villenkulman joku työntekiä on raiskannut jonkun ihmisen?

Onko henkilö töissä viellä samassa paikassa?
26792
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Kyllä se veti viikseen puolustus kyvytöntä naista takahuoneessa näkyy tuo pulju ainakin pystyssä olevan

Äänestä

raiskaja
työntekiä
viellä

oleko lukihärö vai oleko mamu?

Äänestä

rasssisti!

Äänestä
  • olen hyytelöpää ja löulykahalla runkkaaja

    Äänestä

  • Hyytelöpää kirjoitti:

    olen hyytelöpää ja löulykahalla runkkaaja

    Eipä tuolla näytä ketään käyvän ihan oikein saisivat karkottaa sen ällötyksen takasin sinne mistä on tullukin

    Äänestä

Eikös se ollut paikan omistaja? Ja olikos se asiakas pyörätuolipotilas vielä?

Äänestä

Kokoomus voisi antaa suvaitsevaisena puolueena kotouttamisrahan tekijälle, jos se sitten siitä.

Äänestä

onko hyvät pitsat?

Äänestä
  • Siellä lykitään talon majoneesia vammasiin naisiin

    Äänestä

se oli tämä ravintolan omistaja.viime syksynä tuomittu vankilaan.valittanut varmaan hoviin kun on vapaa.eihän sielä ketään ees käy.

Äänestä
  • Toiv.menee kiinni koko pulju ällöttää ajatuskin mitä siellä on tehty munat tollaselta pitäis leikellä ja syöttää sille itelleen

    Äänestä

ihme että pulju on pystyssä.

Äänestä

ihte omistaja se oli. menneen talven lumia. päässyt pois vankilasta jo

Äänestä

ollut aiheesta parikin pidempää ketjua täällä mutta ne hyysättiin maton alle piiloon

Äänestä

Vieläkö pystyssä vai joko uusi yrittäjä villen kulmassa??

Äänestä
  • Raiskarinkulmassa toimiva thaikkuravinteli on niin passe' last season ja no no, en suosittele, ei jatkoon, yrittäjänä häärää sama suomalainen hemmo joka sai Banthai deli ravintolan konkkaan alle vuodessa, kyseisen ravintolan asiakaspalautteissa kiteytyy kaikki olennainen, erittäin huono asiakaspalvelu, kylmät ruoat jne. Tuskin mikään on muuttunut paikan vaihtuessa, kannattaa äänestää jaloillaan ja valita joku toinen.

    Äänestä

aaaa äng ughughughvuh vuh wääääää äääää ängggggh spruiiit uhuhuhuhuh olen abina roigun gatoolampusta ja wedän sua gaggoseen

Äänestä

Et voi tehdä sitä, äidinnussija. Siellä on löylykauha!

Äänestä

thaikusta oli juttu keskarissa. Myönsi reilusti jättäneensä edellisissä tiloissa vuokrat maksamatta. Uuta putkeen konkan jälkeen ja veronmaksajat kiittää.

Äänestä

yjä on pystyssä kuten myös huijarivaras Hakkaraisen saha

Äänestä

Joo siinä uudessa paikassa mikä tuli villenkulman pizzeriaan on thaikkkuravintola ja 4 kertaa käyneenä voin todellakin suositella sitä paikkaa, hyvää on sapuskaa, eikä ole mitään kylmää mitä joku kehari väittänyt.

Äänestä
  • Paska maistuu paskalta keharinkin suussa.

    Äänestä

paskalentää kuin peräkammarinpojalta mälli

Äänestä
  • No sehän tässä naurattaakin, sama thaikkutytsi lennätti kurapaskan päivällä ja mällin illalla!!! BUAHAHHAAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAAHAHAAAAAH!!!!!!! :O

    Äänestä

UP!!

Äänestä
  • Kypsä on!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


utelen vuan kirjoitti:

Onko totta että ravintola villenkulman joku työntekiä on raiskannut jonkun ihmisen?

Onko henkilö töissä viellä samassa paikassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu