Mielestäni täysin selvä asia; pösilö, jonka päätavoitteena on tuhota palsta ja häätää asialliset kirjoittajat pois.
Onko luotsi yurki 3 joku hihhulitaustainen?
16
56
Vastaukset
- seonse.....
Se on juuri se palstan pahin skeponen!
- kirkas kuin pläkki
No sitte...johan pomppas! Myös kekek-kekek on tämän kd-klikin fanittaja, Tv-7 ja radio dei on sen "tietolähteitä".
- johan j pomppas
Hyvä tietää, sanoin, hyvä tietää.
- tunnensenhyvin
Olet täysin oikees!
Se on aiva täys hihhuli!- luikuritattinen
Onhan se parantumaton kd-hihhuli. Tremolokin vielä. Ne on loiskaloja, intialaisia.
- kd_kahjo
luikuritattinen kirjoitti:
Onhan se parantumaton kd-hihhuli. Tremolokin vielä. Ne on loiskaloja, intialaisia.
Täällähän se taas on vuorokauden putkeen hillunut. On ihme, että ylläpito antaa yhden tuholaisen toimia, sillä perusteella, että se on joskus ollut luotsina. On ehkä yhä.
- asiantunteva
Tunnen ton läskipään! Se kuuluu skeposliittoon ja on soluttautunut palstan seriffiksi tuhotakseen hienon keskustelupalstan vaihtoehtoisista hoidoista.
Se on siistäys läskipää ja vajakkikuten kaikki muutkin skeposet - ceec
Se on palstan pikku Hitleri, joka luulee ittestään liikoja ja uskoo pystyvänsä tuhoamaan tämän palstan.
Se on muuten kd kristitty ja naapurini ja näyttelee loistavastiuskovaista.- tiietään
taparistityt ne onkii pahimmia. Ihime, että niitä pietään niiden seurakunnissa kunnollisina. Nehän ovat sisältä mätiä.
- ihan_hirmuista
tiietään kirjoitti:
taparistityt ne onkii pahimmia. Ihime, että niitä pietään niiden seurakunnissa kunnollisina. Nehän ovat sisältä mätiä.
Konnansa muuallakin, mutta noita vielä suojellaan ja paapotaan ihan valtiovallan toimesta. On jo ihme, että maamme äärikristityihin kuuluu naisministerikin.
Tuo caps lock päällä posottava kuuluu niihin, kd-ryhmäläisiin. Itsensä piispa Mäkisen luvalla ne mellastaa.
Nuo kaikki caps lock päällä pösötetyt häirikköviestit ovat naapurini kd-hörhön postaamia.
Sen sado-masokistinen vietti ei saa muuten tyydytystä kuin yrittämällä tehdä kiusaa nauttien tuotoksistaan suunnattomasti. Säälittävä tapaus.
Toivo Lång
Inkeroinen- Vähän-haiskahtaa
Ettet sinä nyt vaan eläisi vähän omissa kuvitelmissasi.
- sexijuhlat
Olek sää TOIVO toi sadokisti ja se sun naapuris on sitte tuo masokisti ?
Teillähän pitäs sitten olla oikein kivaa naapurusten kesken, kun sinä oot sadokisti ja naapuris masokisti!
Heheheheee! VIETTÄKÄÄ HAUSKAT SEXIJUHLAT KESKENÄNNE! !!
Hahahahahaaaaaaaaaaaa!!!!
- luotsityhmä
Luotsi on täys pöljäke, koska ei poistanut palstan seksimainoksia heti paikalla.
- päiviveijo
Ei kai täällä muuta luotsia ole kuin tuo kapslook päällä höpertävä mikä lie kahju.
- kekekkekek
päiviveijo kirjoitti:
Ei kai täällä muuta luotsia ole kuin tuo kapslook päällä höpertävä mikä lie kahju.
Toinen niistä kahjoista käyttää nimerkkiä c.c. ja toinen on v.v. tai kd.kd
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle743930Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1893195Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖472986Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle702570Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3682310- 1721971
- 781595
- 331515
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231408Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.391382