Haapaveden päättäjien kuusi

Olis aika nopiasti vaihtaa väkeä.
Eikä näiden antaa enää lisää vahinkoa tehdä.
692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

alasajaneet palveluja Haapavedellä ja nyt on heidän lähtönsä aika tullut.

Äänestä

Kansa jo tipautti vasurin viimme vaaleissa, mitehän käy noille persuille ensvaaleissa, pistääkö kansa pellolle ne?

Äänestä

millä perusteella pitäs persujen hävitä Haapaveden eduskunta vaalit??

Äänestä

kajahtaa ....

Äänestä

kiusaamisesta tutkinta-aloite jätetty viranomaisille.

Äänestä

ydinvoimalaa puuhaavat velkarahalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hupsua vuotta . kirjoitti:

Olis aika nopiasti vaihtaa väkeä.
Eikä näiden antaa enää lisää vahinkoa tehdä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu