Mimmi, 27

rakastuin sinuun. haluan jutella sun kanssas
594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tämä T-mies ei minkä ikäinen kukakin on. Välillä ihan yllättyy miten joku onkin niin nuori tai jo sen ikäinen. Tämmönen tuli mieleen. Mulla ei taida olla mielessä 27-vuotiasta mimmiä, joten siirrän seuraavalle. Kiitos viestistä silti.

Äänestä
  • tää menee äänekoskelle, iha vaan tiedoks

    Äänestä

Mimmi 27 äänekoskelta, T mies tulee ja pumppaa sut tiineeks.

Äänestä
  • Juuri näin, se on suunnitelmani... Amen!

    Äänestä

Juopot tekeekin mitä haluaa, niillä on tunteitakin laidasta laitaan. Ja pitkätukkasta blondia kusetetaan nyt oikein persseen takaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


T mies :) kirjoitti:

rakastuin sinuun. haluan jutella sun kanssas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu