Moi kiinnostaisi vaihtaa volvo subaruun. Onko kenelläkään kyseistä autoa? Kertokaas jotain miten kuinka toimii jokapäiväisessä käytössä? Millainen kulutus on normiajossa? Pääseekö kympillä vai viekö reippaasti enemmän? Mielestäni on mahtavan näköinen ja hakkaa muotoilullaan kaikki muut tehomallit.
Kokemuksia uusi WRX STI?
Onko kokemuksia?
3
173
Vastaukset
- ei juuri kiinnosta
Vähän liian perheauto, olisivat ennemmin tehneet BRZsta kunnon turbo nelivedon
- vetokoukku BRZaan
SItä odotellessa . BRZ paremmalla koneella ja awd olisi namu joka ikäluokkaan. Paljobkohan paino lisääntyis vaikka ihan vaan tuolla 240hv foresterin koneella ja nelivedolla ? veikkaan öpaut 40kg.
- Subaru mieees
Mun mielestä uus sti on makein subaru kautta aikojen. Brz kärsii toyota sukulaisuudesta ja tojot on tunnetusti tyttöjen pelejä. Brz ei mielstäni siksi ole kovin hyvän näköinen. Sti on kyllä ajajan auto. Todella makee peli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433523- 362154
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301819- 171579
- 231538
- 141488
- 241397
- 141257
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781225Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko841155