Koulukadulla talo eristetty

12377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Vanha sota-ajan pommisuutari sieltä löytyi ja heti iltalehdet kirkuu otsikoilla!

Äänestä

– Omaisille täytyy saada ensin sana ennen kuin tiedotetaan lehdistölle, poliisista kerrotaan IS:lle.

Poliisista on kerrottu STT:lle, ettei sivullisilla ole syytä huoleen. Lounais-Suomen poliisista sanottiin myös, että asiaan liittyy vielä ”toimenpiteitä”, joiden takia tapauksesta ei voi tässä vaiheessa kertoa enempää.

Äänestä

Ajoin itse H-hetkellä ohi, ja siinä makasi ruumis, ympärillä muutama ihminen. Pudonnut/hypännyt? Ei kaunis näky :(

Äänestä

Omaisille voimia ja siunausta.

Äänestä

Ei ole ihme ,tää maa vajoo koko aika alespäi,mikä hyvinvointivaltio eliitil!

Äänestä

Miks te ajattelette ensimmäiseks itsemurhaa, ihan yksinkertaisimmilla aivonystyröilläkin tajuaa, et parvekkeet on tällä hetkellä hyvinkin liukkaan lumisia, jos ei oo parvekelaseja itsekin taituroinut parvekkeella.

Ootteko te oraakkeleita

Äänestä
  • Mitäh? Miten jamman yksinkertaiset aivonystyrät tajuaa yli kaiteen liukastumisen ???

    Äänestä

Piripää kuvitteli olevansa
lintu

Äänestä
  • Siinä talon lähellä asuu yks aika erikoinen jamppa joka kantaa jotain pientä purkkia ja haistelee sitä.käyttää vähän ylisuuria vaatteita. Noin 30 vuotias? Keinuu myös usein siinä Mannerheimin puistolla

    Äänestä

Kauheeta,ruumis!?
Käykää tyksin kylmiössä niin näette niitä vaikka miten paljon!

Äänestä

Ihan murha se kyllä oli... JA ei epäillä rikosta?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


eek! kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1421125653566.html?pos=navnow

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu