Eläin ollut terve ja en edes ennen huomannut, että koira ja kissa on lopettanut toimintansa.
Mietin että minne nyt sitten koiran veisin, jos jotain tulee.
Onko vinkkejä tai kokemuksia eri paikoista. plussat ja miinukset kelpaa molemmat.
kiitos.
eläinlääkäri tampere
4
423
Vastaukset 4
- cho-
Itse käytän omaani Hervannan ell, hinta-laatu suhde kohdillaan.
http://www.hervannanelainlaakarit.fi/- kipale
Me käymme myös koiran ja kissan asioilla aina hervannassa, ja ollaan oltu tyytyväisiä. Ok hinta ja hyvät lääkärit.
- koiruli2
Me ollaan käytetty hakametsän eläinklinikkaa. Saa lähitapiolan suorakorvauksen, samasta puljusta löytyy kaikki palvelut ja aikoja saanut hyvin. Heillä on hyvä ortopediaan erikoistunut eläinlääkäri ja muutenkin saatu hyvää palvelua. Ei mitään turhaa rahastusta.
- Anonyymi
Meillä haussa myös eläinlääkäri ja-klinikka hyvä nivelrikon hoitoon ja mahdolliseen leikkaukseen. Kyseessä nuori koira, jolla kyynärtulos toisella puolella 3 toinen 0 ja terveet a-lonkat.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851335
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä341029Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19855Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita153670Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13660- 46649
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13627Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja184616- 31542
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39528