Rauman pääkirjaston sivari

Tietääkö kukaan tästä pääkirjaston söpöstä pojasta (sivari, luulisin)? Nimeä tai jotain?
81509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Se on vissiin Norpakan Torsti. Homo jolla on kestovoideltu anus. Oli ennen Turun satamassa mieshuorana. Päämajana Otkantin vessa.

Äänestä
  • ootko varma...? Se on kyllä vähän katellut mua sillä silmällä.... ;)

    Äänestä

  • Kylläpä ihmiset jaksaa heittää kaikennäköistä juttua tänne. Kannattaisko kirjoittaneen mennä ihan itse kysymään "söpöltä"pojalta millainen hänen seksuaalielämä on. Todella törkeetä arvostella tuntematonta ihmistä hhuoraksi ja homoksi. Järki käteen!!!

    Äänestä

Rauma ei tietääkseni ota sivareita tällä hetkellä töihin...ite en ainakaan saanu sieltä paikkaa joten muutin uuteenkaupunkiin

Äänestä
  • YHTEISKUNNAN MÄTÄMUNIA!!!!

    Äänestä

  • OVAT kirjoitti:

    YHTEISKUNNAN MÄTÄMUNIA!!!!

    Aika naurettava olet juu...

    Äänestä

Oisko Jussi Rauhanpuolustajista?
Jos nyt samasta tyypistä puhutaan.
Jussilla on ainakin silmälasit.

Äänestä
  • ei sillä ole silmälaseja....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


raumlainen kirjoitti:

Tietääkö kukaan tästä pääkirjaston söpöstä pojasta (sivari, luulisin)? Nimeä tai jotain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu