Pään tyhjennykset valtionsyyttäjällä

Mainostan pään tyhjennyksiä valtionsyyttäjälle nettisivujen kautta.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ca1 heräsi kyselemään nimimerkiltä "Annaanna". Kuka on se Jorma joka kiittää hyvästä hoidosta. Viittaako VKSV:n syyttäjään?
CA1 tunnustaa että häntä on nimitelty häntäkärpäseksikin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mainostan kirjoitti:

Mainostan pään tyhjennyksiä valtionsyyttäjälle nettisivujen kautta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu