Oletteko te viisaampia ku minä? Mikä on kun yritän laittaa soittoääniä eri henkilöille ja ei toimi, aina se soittaa oletusäänen. Olen kokeillut laittaa ne koneen kautta Ringtones kansioon, Luo Soittoääni-sovelluksella kokeillu "muokata" niitä uudestaan, ei perkele toimi! Osaisko joku neuvoa mitä mie teen?!?! :D
Lumia 520 soittoääni eri numeroille
Hermo menee!
574
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Omat soittoäänet eri yhteystietoihin lisätään Ihmiset osioissa jokaisen yhteyshenkilön profiilista jota siis muokataan.Eli avaa yhteyshenkilön profiili jolle haluat oman soittoäänen,kosketa muokkaus kuvaketta oikeasta alareunasta jonka jälkeen voit lisätä oman soitto tai tekstiviestiäänen kyseiselle henkilölle.
Uusia hyviä soittoääniä voi ladata soittoääniin esim.Zedge sovelluksesta suoraan puhelimeen.
Tiedän mistä ne laitetaan mutta se ei suostu toimimaan. Ukon kanssa kokeiltu moneen kertaan, mutta soittaa silti oletusäänen.
Tarkista ettei sama yhteistieto esiinny kahteen kertaan,itsellä kävi juuri näin kun ihmettelin miksi ei vaihdu.Heti vaihtui kun poistin toisen.
Mahtavaa nyt toimii! Kiitos paljon! :D :D
Hommaa i phone..olisit jo ampunut itsesi. On meinaan sellanen puhelin et yhteystietoja kuvien äänien yhteensovittaminen melkein mahdotonta. Ainakin hidasta. Varaa ihmisikä