Martinan laukkukokoelma

Martina on aina leuhkinut julkisuudessa kuvitellulla omaisuudella. Onko hänellä oikeita merkkilaukkuja, kuten esim Luiskaa. Vai onko pelkkiä feikkejä?
5163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

"Aitolehti kertoo Voicelle käyttävänsä jokaista laukkuaan noin vuoden, kunnes laukku ei enää miellytä.

-Rakastan laukkuja. Minulla on aina yksi käyttölaukku johon satsaan ja käytän sitä kunnes se ei enää näytä hyvältä, Aitolehti kertoo.

Aitolehti paljastaa myös kalleimmaksi laukkuostoksekseen Louis Vuittonin 1200 euroa maksaneen käsilaukun. Naisen haaveissa on myös Vuittonin matkalaukkusetti, jollaisia nähdään maailmantähdillä."

(Lähde: http://www.voice.fi/viihde/martina-aitolehti-rakastan-laukkuja/2/18263)

Äänestä
  • No siinä sitä on järjen jättiläinen. Ulosotossa oleva ostaa Vuittonin laukun. Kertookin Martinasta kaiken tarpeellisen. Miten uskomattoman tyhmä voi ihminen olla.

    Äänestä

Mulla olis pari kassia, oiskohan ne Martinan mielestä yhtä hyviä kuin vihreät kuulat.

Äänestä
  • Martina tyhjensi kassit Levin vessassa.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


kassi-Alma kirjoitti:

Martina on aina leuhkinut julkisuudessa kuvitellulla omaisuudella. Onko hänellä oikeita merkkilaukkuja, kuten esim Luiskaa. Vai onko pelkkiä feikkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu