Millä teippaan auton oven mainosteippaukset, kun en halua niitä näkyville siviiliaikana (joo poliisi-teippaus on)?
Teipin pitäisi pysyä lujasti kiinni ajettaessa, mutta sen pitäisi irrota helposti pohjaa rikkomatta. Aika mahdoton yhtälö.
Oviteippauksen väliaikainen peitto?
Deippi
4
1052
Vastaukset
- en sääli
Poliisi aina polisi, olet kohtalosi vanki ja itse tehnyt valintasi.
- Deippi
Olisinkin poliisi. Ei palkkoja tarttis nostella, kun sakkorahoilla elettäisiin!
Kyllä nyt pannaan paljon intiimimpää tekstiä piiloon.
- foordisti
Älä aja sillä siviili ajoja
- piiloon vain
mangeetti matto kylkeen. ja siihen auton värinen maali tai kuvio. on itsellä pysynyt ainakin kesät ja talvet.
esim: http://www.magneettimainos.fi/index.php
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611654IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597926Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut922920Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982238Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1522168Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81636- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin531084Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782