e-k radioon joka päivä soittavan tollon talonmiehen Olavi sanströmmi tai joku sen nimisen joa kertoo edustavansa länsi lappeenrantaa ?
Juippi höpöttää omiaan ja on selvästi pyrkimässä oman elämänsä ANTERO MERTARANNAKSI ?
tunnen suurta myötähäpeää kun tämä buppeli soittaa radion ulloiiseenkin ohjelmateemaan
Kuka tuntee sen ?
17
596
Vastaukset
- kuuntelen
Älä sie tuomitse, minusta hän on hyvin aikaansa seuraava henkilö ja hyvin asioista perillä, paremmin kuin monimuu.
- esko5
Joo, olisi mainio kansanedustaja hissukka Torniaisen tilalle Länsi-Lappeenrannan edustajaksi, saisi asiansa esiin ihan suullisesti, perussuomalaisena sopivin.
- kanava Ellu.
äääliö se on !
- arvaakuka ?
graanström haluaa vain olla " esillä" heppoisella tietomäärällä.
Selvä narsisti.
Minäpä tunnen sen - Veijo Esso
Ennen nettiä nämä narsisit kansoittivat mieleisairaaloiden lähi huoltoasemien baarit
- ent kaverisi.
et soittele enää ratioon santsrömmi ,,,etkä munaa sukulaisias..... alkaa kuula jo punottaa...
mee oikeisii töihi örwelö ! - itä LPR
samaamieltä................................
- en huomannut
Kateellisia olette .Jos mainetta haluaa ,niin esille pitää mennä . Maineen tuloksena lisääntyy yleensä tilin saldo .Äijä on päättänyt rikastua ,sehän on ajan henki . Mitä enemmän miestä haukutte ,sitä
enemmän hän saa vettä myllyynsä .Mies on jo päässyt Suomi - 24 sivulle tuhansien seurattavaksi .Voi jospa olisin tuon itse huomannut ,heheh.
- naapurisi LO
askuntoitu PELLE ja paskaa luutiva talonmies uolevi santsrömmi..
juippi opetelee sivistysanoja mutta huonolla tatcilla..hheheheh
ihan pelle jätkä... - talkka
kaheli santströmmi tollo
- LSDKNÄKN
Koe-eläinpuistosta lainattu nimi, urvelot!
- 85058690
jOS MIU ETUNIMI OIS olavi MIE MENISIN HIRTEE.......
Etelä-Karjalan juontajat on höhliä ja ne, jotka heitä vielä kuuntelee vielä höhlempiä.Hullu saa olla mutta ei tyhmä! Itse olen jo vaihtanut kanavaa aikaa sitten, joten en voi sen enempää ottaa osaa keskusteluun
- hiihtoliitto
Tää santsrömmi on joku pentu ( lättähattu ), retroteini , tms. juippi yrittää olla sanavalmisi ,mutta konttaa pahasti ,eikä erotu edes taustafondista...hehehehehehe
- 6657567
se kotkalainen alikessu juontotuolissa on samanlainen,sivistysanoja suoltavapelle :
nimim :"mielummin fiksuksi luultu kuin tyhmäksi havaittu" - skeidaa
Ei tunneta eikä ole väliä kuka sinne käläkälä radioon soittaa.Ollaan käännetty kanava Nostalgialle.
- nostal
etelä-kerjalan radio on surkeaa........ TASKINEN ota äkkiä loparit ja ryhdy oikeisiin juontohommiin .Vain sinussa on ainesta edetä urallasi... Työkaverisi on ja pysyy " tulitikku-tyttöinä"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1164765Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1834489Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1171922- 4031701
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331462Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61199Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3711185- 741110
- 741055
- 92988