Hyvin meni taas

Hyvin näytti Exprssi Eteläsatamassa kääntyvän. Eipä näyttänyt tuuli haittaavan. Nyt on keula etelään ja ohittaa juuri Katajanokan päätä.
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tietty ruudulta katsottuna. Kukapas sitä sinne tuuleen ja tuiskuun vain katselemaan menisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Katselija. kirjoitti:

Hyvin näytti Exprssi Eteläsatamassa kääntyvän. Eipä näyttänyt tuuli haittaavan. Nyt on keula etelään ja ohittaa juuri Katajanokan päätä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu