Miten Kimi voi olla tollanen sika,isolla s:llä???
Onhan tää hevosmies paljon parempi kuin Kimi ja onhan Kimi ja Jenni niin epäsopiva pari,Kimi on kuin kainalokeppi Jennille.
Jos Kimi ajais yhtä hyvin ku juhlis,niin meillä olis maailmanmestari,mutta uutta Häkkistä Kimistä on turha varrota.
Onhan tää hevosmies paljon parempi kuin Kimi ja onhan Kimi ja Jenni niin epäsopiva pari,Kimi on kuin kainalokeppi Jennille.
Jos Kimi ajais yhtä hyvin ku juhlis,niin meillä olis maailmanmestari,mutta uutta Häkkistä Kimistä on turha varrota.
Vastaukset 5
Vanhimmat
no on turhan paksuu ...kyllä kimi hoitaa työnsä hyvin ja mitä vapaalla tapahtuu se tuskin on muiden asia siihen puuttua.ja kuka sopii kenellekin siihen on aivan turha puuttua . me ei tiedetä mitä niillä on yhteistä ja mmitä eui . kukaan ei arvostele sun tekemisiä ja jos arvostelee pää pystyyn ja menoks ihmisiä ollaan ja aika vähän aikaa nuoria.eli täysillä eteenpäin.
Käys kattoon www.danny.fi, Dannyn versio tapahtuneista ja eiköhän Räikkönen eukkonsa kans tiedä parhaite mikä niiden suhteen laatu on, HERMOT menee!
kimi ei osaa edes ajaa formuloita!!!!
Kimin kannattais keskittyä vaan pyöräilemään,jos nyt edes sitäkään osaa tehdä!!=)
Onko sulla rassukalla edes ajokorttia?
Oletko koskaan ollut ajoneuvossa minkä nopeus
on yli 300km/h jos et, niin puristele finnejä
ja etsi oikea palsta.
No,mulla on niin varakkaat ja hyvin tienaavat vanhemmat,et ei oo pulaa nopeasta autosta!! Isi osti tossa viime kesänä R volvon.Ihana sellanen mintun vihreä,oranssilla sportti sisustalla.Sillä on nöyryytetty Lahdessa monta teiniä.Ja onhan tota omaa Tuuning Vollee kans ihan kivast kutiteltu ... =) Et sit kun sie saat joskus kortin ni sinun isi ostaa varmaan sulle semmosen teini corollan..=) Millä sua noi varakkaiden vanhempien penskat sit voi nöyryyttää=)!!! heh hee,tuu lahteen tai tuu mielummin kouvolaan,ni otan ton isin auton.Katokkun porukat asuu siel,mä olen opiskelemassa tääl Lahdessa.Ni tehdään ihmeessä treffit..?!=) Miltäs kuulostaa pikku poika??