On muuttunut foorumi todella asialliseksi keskustelupalstaksi.
Neuvoja tulee tarvitseville, eikä noin vuoden takaisesta vedä v.... päähän asenteesta jälkeäkään.
Ulkoasukin selkeä, helppokäyttöinen.
Jatketaan samaan malliin.
Onnittelut palstalaisille
4
830
Vastaukset
- Pave
Enpä ole silloin pokennut, mutta olisiko, että silloiset pojanklopit olisi hieman kasvaneet ja löytäneet uusia sivuja? Tosin täällä on kyllä ollut viime aikoina aika hiljaista muutenkin....mutta parempi sekin kuin asiattomuudet...
- euro
tällä seriffi okulla mitään vaikutusta tähän palstan siisteyteen.
Vrt.esim. tämä forum:http://www.jippii.fi/jsp/forum/board.jsp?b=moottoripyora
Palstan hiljaisuuteen sen verran, että melkein kaikki motoristit ovat pyöriensä kanssa tällä hetkellä seisontavakuutuksen piirissä.
Eli väsäävät joko tyttöystävän tai vaimon vaatimaa korvaushakemusta seisonnan liian lyhytaikaisesta kestosta. euro kirjoitti:
tällä seriffi okulla mitään vaikutusta tähän palstan siisteyteen.
Vrt.esim. tämä forum:http://www.jippii.fi/jsp/forum/board.jsp?b=moottoripyora
Palstan hiljaisuuteen sen verran, että melkein kaikki motoristit ovat pyöriensä kanssa tällä hetkellä seisontavakuutuksen piirissä.
Eli väsäävät joko tyttöystävän tai vaimon vaatimaa korvaushakemusta seisonnan liian lyhytaikaisesta kestosta.Ja miksiköhän tytöt tykkää motoristeista?
No kun niillähän on vehkeet seisomassa syyskuun lopusta toukokuun alkuun.
- Kri
Että miksi me aktivoidumme juuri silloin kuumimpana ajokautena vääntämään tekstiä nettiin.
En kyllä muista kesällä nähneeni kovinkaan monella motoristillä kannettavaa tietsikkaa povessaan reissulla.
Tuo talviunivaihtoehto saattaa ollakin meille aika osuva ilmaus.
Sama tilanne näkyy myös varaosatiskeillä, kesällä saa jonottaa myyjän puheille pääsyä, mutta nyt talvella siellä ei paljon kansaa näe. Vaikka nythän ne varaosat kannattais hankkia kaikessa rauhassa.
Mutta nämä nyt ovat vain minun ajatuksiani, joku muu voi ihan rauhassa olla eri mieltä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2074416- 1862451
- 641452
Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?961171- 1231089
- 711036
Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?951006Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a131967- 105943
Kuvaile kaivattuasi
kolmella adjektiivilla ja kolmella emojilla. Pidetään ketju asiallisena kiitos. 😁54865