Täällä ei saa näköjään enään keskustsella IE-selaimista? IE-on turvallinen selain on siis poistettu. Eli muist selaimista saa keskustella?
Ehkä tämäkin viesti poistetaan.
Ehkä tämäkin viesti poistetaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
eiköhän ne poisteta siksi että luetun ymmärtäminen on joillekin hieman hankalaa.
tietoa asiasta löytyy vaikka kuinka mutta sisäistäminen ei onnistu.
jos turvallisuutta kaipaa niin töpseli pois seinästä eipä tule enää ongelmia!
ehkäpä palstan sheriffi voisi kertoa miksi tuo kyseinen ketju on poistettu ?
sain ko. ketjua koskevan poistopyynnön - itse asiassa yhtä viestiä siinä ja samalla oikeastaan koko ketjuakin. Kun poistettu ketju ei sisältänyt mitään, mitä ei olisi jo käyty läpi aiemmissa ketjuissa, ja kun se asiallisuus (=lue: kielenkäyttö) oli siinä vähän niin ja näin, päätin poistaa sen. Toivottavasti vastaukseni tyydytti kaikkia lukijoita. Ja jutut jatkukoot toki - saatiinhan viikonlopun aikana yksi ketju täyteen (sen edessä punainen täppä ja yli 200 viestiä!). Hyvät jatkot kaikille, t. MM.
Niin kysesellä sivulla oli mm. tietoa kuinka IE tehdään turvalliseksi. IE-asetukset, verkkoasetukset ym. No, muu selainkeskustelu jatkukoon tällä palstalla. IE-selaimelle oma palsta jos tämä on vain muita selaimia varten.