saisko pilluja nuolia syliin huolia
Onko vielä vapaita pilluja vapaana
MEGA MACHO
13658
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Minulta saa pyllyä, asun Halkokarilla.
Ei kun pillua pitäis olla?
Etkö päässytkään kassa neidin kans reffeille?
Mikä kassa neiti? En tiedä mistä puhut tai sitten sinä et tiedä mistä puhut?
paljastit itsesi tyhmyyttäsi vastaamalla samalla lailla. Sinun on turha yrittää peitellä jälkiäsi vaikka oletkin patolokinen valehtelia suollat tänne varsinkin viikonloppu öisin kymmeniä aloituksia joissa anelet pillua, pilkkaat mustaihoisia tai juutalaisia ja uuhoat kuvitelluille vihamiehillesi.
Sinut tunnistaa jokainen vaikka kuinka muuta väität niin kuin väitätkin koska olet valehtelia ja yrität aina valehdella asioita itsellesi parhain päin koska olet narsisti.
Mutta ei sinua kukaan enää usko omia vanhempiasi lukuunottamatta!
On tainnut skitsofrenia sitten puhjennut sulla? En ole se keneksi luulet ja tuskin kukaan kirjoittaa juuri noita tiettyjä juttuja joita kuvittelet yhden ja saman kirjoittajan tekemäksi.
Olet selvästi luuloharhainen elikkä oletat asioita vailla todiste pohjaa.
Vastasin toki kahteen viesti ketjuun samalla vastauksella mutta olet siltikkin selvästi täysin mielikuvitus maailmoissasi
En tiijä onko vappaana,mutta käytettävissä olevia on kyllä kivasti tarjolla.
veriset peräpukamat,siinä per se rei än ympärillä,samalla kun lipsuttelisit mun karvaista piirakkaa ? Terveisin : Kittie2
En lirputtele kuin laatu kamaa
Ala pentu harjoittelemaan vaikkapa kissoilla pikku pirris kans.
Ime sinä kamus kulli isommaks niin kuin penispumppu
Tiiän pari lestatiolaista, käviskö?
Mene Larsmoon kokeileen tuuriasi. Siellä on vapaana paljon punanaamaisia lihavia maalaispoikia.