sairas valittaja edus kuntaan !

Me vaadimme avoimesti sairas valittaja edus kuntaan. Vaadimme lisää elatus apua, ranneliike.net paljastaa meidät mieli sairaat olemme parhaita
356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

MIssä on tulokset, Missä on Key West ? Vaadin Lexuxcen !

Äänestä

Key West on American USA:ssa

Äänestä

Noin muuten vaan.
Miksi noin pääsi käymään, tarkoitan eduskuntavaaleja? Helppo selitys, hallitusvastuu rasittaa. Jos kaikki päätökset menee ns. rahvaan mielestä päin persiumista on melko varmaa että vaalitulos on sellainen kuin tuli. Täällä valitetaan sairaasta valittajasta, väitänpä viestin aloittajan olevan kokkelitunariosaston melkhein aisankannattaja. Kivaa, kun viitsit Iisakki pistää uuden ketjun alkuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalutt ja luri kirjoitti:

Me vaadimme avoimesti sairas valittaja edus kuntaan. Vaadimme lisää elatus apua, ranneliike.net paljastaa meidät mieli sairaat olemme parhaita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu