örkin poisto

Joo mulla on toi ad aware ohjelma, örkinpoisto ei pelaa, menee jumiin jossakin 28551. Sitten ei auta kuin sammuttaa kone katkaisijasta kylmästi. Mikä on ? Mulla on se englanninkielinen ohjelma.
7651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • Joo olen aloittelija joten nyt kun saisin vielä ohjeet miten poistan ja mistä löytäsin ton uuden Kiitti etukäteen.

    Äänestä

  • Joo en huomanut heti tota sun antamaa osotetta. Mutta neuvo mitenkä poistan ton vanhan.

    Äänestä

  • Joonas w kirjoitti:

    Joo olen aloittelija joten nyt kun saisin vielä ohjeet miten poistan ja mistä löytäsin ton uuden Kiitti etukäteen.

    lue tästä keskustelusta "vanha" ja klikkaa sitä linkkiä siinä!

    Äänestä

  • Joonas w kirjoitti:

    Joo en huomanut heti tota sun antamaa osotetta. Mutta neuvo mitenkä poistan ton vanhan.

    Pitäis toimii vaikka laittasit sen uuden siihen vanhan päälle,tai poista lisää/poista sovelutuksen kautta se vanha!

    Äänestä

  • Joonas w kirjoitti:

    Joo olen aloittelija joten nyt kun saisin vielä ohjeet miten poistan ja mistä löytäsin ton uuden Kiitti etukäteen.

    Työpöytä-omatietokone-ohjauspaneeli-lisää ja poista kohdasta löydät sen entisen.Poista.
    Sen jälkeen lataat sen uuden tuosta äskeisestä
    linkistä.

    Äänestä

että sulla on siis se vanha versio. Mutta myös siitä että ajat sen normaalitilassa. Aja vikasietotilassa, niin menee nopeemmin. Se ei todellisuudessa pysähdy siihen kokonaan, mutta on tosi kauan. Vikasietotilassa (ja uudessa versiossa) tota ei mullakaan enää ilmene.

Vikasietotilaan pääset
Vanhat winkut esim. 98, käynnistä uudelleen pidä Ctrl-näppäintä alhaalla kunnes tulee valikko.

xp: käynnistä uudelleen ja painele (näpyttele) F8:aa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joonas w kirjoitti:

Joo mulla on toi ad aware ohjelma, örkinpoisto ei pelaa, menee jumiin jossakin 28551. Sitten ei auta kuin sammuttaa kone katkaisijasta kylmästi. Mikä on ? Mulla on se englanninkielinen ohjelma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu