C4 suomessa?

Hauska peli oletan , milloinhan näkee arkisessa körötelyssä?
3245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi vitsi, onks toi joku uus ALFA ROMEON malli, en oo kuukkukkaan Alfan C¤-mallista, ostan heti sellaisen, niin saan kokoelmaani täydennystä.
Ossaatko kertoilla mista sen voi ostaa?

Äänestä
  • Kaupasta.kuukleta nyt vähän alfa j ac4 ja ole aidosti katteelinen hienosta autosta.Niin minäkin olen,olisipa hieno kesä terapia auto minulle.

    Äänestä

Malli siis 4C, ei C4. Kyllähän noita 4C -malleja jo myydään euroopassa, jokunen on myynnissä mobile.de -sivustollakin.
Kunhan Alfa Romeon maahantuonti ja myynti käynnistyy taas Suomessa, tuo 4C -malli lukemani tiedon mukaan tulee Suomessakin myyntiin. Eli kohta voi täälläkin sellaisen ostaa jos on riittävästi rahaa sellaiseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


4C C4 RÄJÄHDE ! kirjoitti:

Hauska peli oletan , milloinhan näkee arkisessa körötelyssä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu