Milloin Tampereen 2-terminaali avautuu? Vai onko jo avautunut?
Milloin Tampereen 2-terminaali avautuu?
6
257
Vastaukset
- Cathay Pacific
Vuonna 2019
- 14+13
Saako siellä olla alasti?
- Spear air
14+13 kirjoitti:
Saako siellä olla alasti?
Suunnitelmissa on oma lounge alastomille.
- 14+13
Spear air kirjoitti:
Suunnitelmissa on oma lounge alastomille.
Ihanaa...
- 7+10
Pitäisi valmistua lähitulevaisuudessa, veikkaisin paria kuukautta..
Lentoaseman päällikön haastattelusta 15.1.2015 (Aamulehti):
"Tampere-Pirkkalan lentoaseman kakkosterminaalin remontin valmistuminen viivästyy. Aikataulun mukaan remontin piti valmistua jo marras–joulukuussa.
Lentoaseman päällikkö Mari Nurminen kertoo, että remontti on viimeistelyvaiheessa. Lopullista valmistumisajankohtaa hän ei halua arvioida.
- Julkisivuun on vielä tulossa pieniä juttuja. Turvajärjestelyissä on katsottava tiloja yhdessä viranomaisten kanssa. Pientä sisätilaviimeistelyä on myös menossa." - kakkoneneiooykkönen
kauan kestää maalata seinät,,, onkohan muuta tehty ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718