Pillua

Mistäs Turusta saa helpoiten pillua, sellaista 16-23 vuotiasta. Kertokaapa tänne vasta muuttaneelle?
55782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

turku on niin huono mesta et ne kaikki muijat sielt tulee helsingin ja espoon muijien peräs

Äänestä
  • muistavat turkulaiset muijat ottaa kaasunaamarit mukaan jos joutuvat helsinkiläisten ja espoolaisten muijien perässä kulkemaan, etteivät joudu koko matkaa sitä niiden lemua haistelemaan. :)

    Äänestä

Sun kannatta mennä Kuralan kylämäkeen. Siellä on lampaita voit sit sieltä valita mieluisen

Äänestä

baarista

Äänestä

Minä ainakin saan helpoiten omalta vaimolta! Varmaan aloittajakin on jo keski-ikäinen perheenisä? Tai jo kerran eronnut!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kaipaisi kirjoitti:

Mistäs Turusta saa helpoiten pillua, sellaista 16-23 vuotiasta. Kertokaapa tänne vasta muuttaneelle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu